25 let praxe a pozitivní reference

Lenka Tuháčková

Majitelka kavárny
Paní architektka Michaela Jindrová mi velmi pomohla při realizaci mé vysněné kavárny. Ukázala jsem jí prostor pro kavárnu, pozorně si vyslechla mé představy o stylu a barevném ladění a výsledek je fantastický. Barový pult, který je dominantou kavárny, je všemi zákazníky obdivovaný. I když jsme vzhledem k dispozici prostoru museli udělat několik změn, vždy mi ochotně návrh upravila. Určitě doporučuji.

Martin Bára

m-bara@centrum.cz
S paní architektkou jsme předělávali celý byt 3+kk. V první fázi jsme řešili spoustu klientských změn ještě předtím než byl dům vůbec postaven (přesouvání příček, elektřina atd.), s tím souviselo mnoho výkresů, které musela paní architektka vypracovat. V druhé fázi se řešil interiér celého bytu, vše bylo z našeho pohledu velice profesionální a jsme z našeho nového bydlení nadšeni. Paní Jindrovou mohu s klidným svědomím vřele doporučit.

Iveta Bosková

S paní Jindrovou byla příjemná spolupráce, byli jsme velmi spokojeni. Nechali jsme si navrhnout obývací pokoj s kuchyňským koutem v novostavbě rodinného domu. Návrh probíhal postupně. V každém dalším kroku navrhla paní Jindrová několik variant, z nichž jsme si vybírali nebo jsme měli možnost varianty ještě upravit podle našich představ. Do návrhu jsme tedy měli možnost vstupovat. Paní Jindrová byla vůči našim připomínkám vstřícná, vše plynulo hladce a s výsledným návrhem jsme velmi spokojeni. Interiér bude moderní, vkusný a účelný. Velmi doporučuji ke spolupráci.

Martin Novák

www.praguebeerbike.com
Michaela Jindrová pro nás vytvořila interiérový design našich kanceláří a koncepci několika našich projektů v oblasti designu. Dlouhodobě s ní spolupracujeme a konzultujeme veškeré designové aspekty potřebné pro náš provoz a patří jí velký dík. Její služby určitě doporučujeme.

Marian J.

pracovník v realitách
Paní architekta Jindrová nám navrhla interiér bytu s kompletní výkresovou dokumentací pro výrobu kuchyně, vestavěného nábytku a skříní. Interiér byl sladěný s naší představou o funkčnosti a nadčasovým designem, který se i skvěle užívá i po několika letech bydlení. Paní Jindrovou vřele doporučuji.

M. Mastný

martin.mastny@seznam.cz
Paní akad. arch. Jindrová přistupovala k nelehkému zadání s entuziasmem a byla připravena kdykoliv reagovat na mé podněty. Oceňuji její přístup, který považuji za vysoce nadstandardní.